28 kwietnia 2026 roku, w Leżajsku, odbył się XI Wojewódzki Przegląd Musztry Klas Wojskowych. Uczniowie klas mundurowych Liceum Ogólnokształcącego Sanoku zaprezentowali swój układ. W przeglądzie wzięło udział 15 szkół z całego Podkarpacia. Było to bardzo efektowne widowisko artystyczne prezentujące sprawność i dyscyplinę wojskową połączone z elegancją i sztuką, ukazujące solidarną jedność całej drużyny.Musztra jest bardzo wymagającą konkurencją, gdzie decyduje perfekcyjne zgranie kilkunastu osób. Osiągnięcie perfekcji wymaga wielu godzin żmudnych treningów całego zespołu, powtarzania poszczególnych układów, prób oraz pokazów doskonalących automatyzm w wykonywaniu całego układu w rytm muzyki. Słowa uznania, szacunek i ogromne gratulacje.
W Leżajsku pododdział wystąpił w składzie: Antoni Zelny, Kacper Miszczak, Gabriel Wróbel, Zachary Jaklik, Filip Pryszcz, Wojciech Nowak, Patrycja Husak, Sandra Ważny, Oliwia Nizioł, Aleksandra Dzwonik, Agata Biłas, Sikorska Roksana, Telesz Bartłomiej.


