W dniu 16 kwietnia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 im. ks. St. Szpetnara w Krośnie odbył się Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer”.
Tematem konkursu był „Retro look”.
Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1 TB – Maja Kwiatkowska, pod opieką nauczycielki przedmiotów zawodowych Anny Krzysztyńskiej. Jej modelką była koleżanka z tej samej klasy – Wiktoria Żarów.
Maja wykazała się dużą ambicją oraz wysokimi umiejętnościami, dzięki czemu została wyróżniona spośród 16 uczestników turnieju.
Wiktoria również zasługuje na uznanie – zaprezentowała się znakomicie, co potwierdzają wykonane zdjęcia.
Obie uczennice zasługują na wielkie brawa oraz podziękowania za wspaniałą prezentację umiejętności zdobytych w naszej szkole na kierunku technik usług fryzjerskich.


