logo

IMG 3830Staże zawodowe w Irlandii - wzmocnienie kompetencji zawodowych uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku”. Projekt numer 2020-1-PL01-KA102-080537 realizowany  w ramach programu Erasmus+ .

 Zakończenie  praktyk  zawodowych  w  ramach  programu Erasmus+

 Wszystko co dobre szybko się kończy – 32 osobowa grupa naszych uczniów tydzień temu zakończyła praktyki zawodowe w Malmo. Pobyt w Szwecji dostarczył wszystkim uczestnikom wielu wrażeń, doświadczeń i wspomnień. Podczas ostatnich spotkań przed wyjazdem do Polski wszyscy mogli podzielić się swoimi opiniami, spostrzeżeniami
i doświadczeniami. Wszyscy zgodnie twierdzą, że chętnie nabywaliby doświadczenia zawodowego w Szwecji  co najmniej jeszcze przez tydzień J.

To były intensywne tygodnie pełne wrażeń i emocji. Młodzież  poznała wielu nowych, ciekawych ludzi. Po pracy znaleźli jeszcze sporo energii na wspólne zwiedzanie, spacery oraz próbowanie lokalnych przysmaków. Wszyscy uczestnicy programu otrzymali certyfikaty ukończenia praktyk i tym samym zakończyli oficjalnie swoją przygodę z Erasmus+ Szwecja.

Pomyślny przebieg stażu nie byłby możliwy bez profesjonalizmu i zaangażowania naszego partnera  EU Mobility Sverige oraz jego przedstawicieli z panią P. Pilarek na czele.  Podziękowania należą się również nauczycielom ZS5  p. W. Wasyliszynowi,  p. J. Kosz, p M. Bączar i  p. S. Dziubie za opiekę podczas pobytu w Szwecji.

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku