UPOWSZECHNIANIE REZULTATÓW PROJEKTU„Staże zawodowe w Irlandii - wzmocnienie kompetencji zawodowych uczniów Zespołu Szkół nr 5
w Sanoku”. Projekt numer 2020-1-PL01-KA102-080537 realizowany w ramach programu Erasmus+ .

W dniu 27 października 2022r. odbył się szkolny konkurs fryzjerski „Fryzura inspirowana polskim folklorem”. W konkursowych zmaganiach wzięły udział uczennice naszej szkoły, które uczestniczyły w projekcie „Staże zawodowe w Irlandii - wzmocnienie kompetencji zawodowych uczniów Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku”. Stażystki wraz
z opiekunami prezentowały rezultaty projektu oraz zdobyte podczas stażu zagranicznego umiejętności projektowania i wykonania fryzury okolicznościowej W konkursie „Fryzura inspirowana polskim folklorem”. Uczestniczyły również stażystki z Dortmundu przebywająca w naszej placówce w ramach programu Erasmus+ od17.10.22 do 28.10.22r..
W spotkaniu wzięła udział również młodzież klas trzecich kształcąca się w zawodzie Technik usług fryzjerskich. Okazało się ono świetną okazją podsumowania efektów projektu oraz podzielenia się doświadczeniami tam zdobytymi…!