DSC 3658 Original30 maja w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Młodzież miała możliwość rywalizowania w Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Komendanta OHP i Turnieju Trójek Siatkarskich. W turnieju piłki nożnej triumfowała reprezentacja klasy 3 TBN w składzie: Sebastian Oliwko, Mateusz Demkowicz, Michał Łabaj, Konrad Kusz i Daniel Latocha (kl. 3 TB). Natomiast najlepszymi siatkarzami okazali się Magdalena Moskal, Oliwia Wolwowicz i Kacper Izdebski z klasy 3 TFN.
Wszyscy zawodnicy oraz kibicujący im koledzy i nauczyciele miło spędzili czas.
Zawody były pokłosiem zagranicznych szkoleń nauczycieli w ramach projektu POWER współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego o tytule „Uczyć jeszcze nowocześniej w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku.