zs5n

zs5sanokPierwsze oznaki wiosny pojawiły się w tym roku dość późno. Wkraczała ona bardzo nieśmiało i niezdecydowanie.  Jednak uczniowie klas o profilu fryzjerskim nie zrazili się tym i w pierwszych dniach kwietnia wprowadzili nas w świat przyrody pełen kwitnących drzew, w którym można było usłyszeć śpiew ptaków, poczuć powiew letniego wiatru oraz podziwiać zielone łąki bogato usiane wielobarwnymi kwiatami. Udało im się tego dokonać formując  pełne uroku fale, misterne sploty czy oryginalne koki zdobione niezaprzeczalnymi oznakami wiosny umiejętnie w nie wkomponowanymi. Niewątpliwym atutem prezentowanych stylizacji był również makijaż, adekwatnie dobrany do jej  charakteru, niejednokrotnie wzbogacony o wiosenne symbole widoczne na twarzach modelek: liście i gałązki krzewów,  pojedyncze, miniaturowe kwiatki i kompozycje kwiatowe.
Zapraszamy do obejrzenia kolekcji wiosennych stylizacji fryzjerskich, które zostały wykonane przez uczniów klas: 3AN i 3TF. Opiekę merytoryczną z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki sprawowały : P. Joanna Grzebień  oraz P. Daria Sieniawska. Zdjęcia dokumentujące przebieg wykonania uczesań w pracowniach: kosmetycznej i fryzjerskiej oraz upamiętniające końcowy rezultat pracy adeptów fryzjerstwa zostały wykonane przez P. Witolda Wasyliszyna oraz Radosława Izdebskiego - absolwenta naszej szkoły kształcącego się w zawodzie technik fotografii i multimediów. Serdecznie dziękujemy.