1 NA STRONĘ   Fryzjerzy niejednokrotnie stoją przed trudnym wyzwaniem, aby stworzyć niepowtarzalne fryzury wprowadzające  w nostalgiczną aurę  podczas romantycznych spotkań dwojga zakochanych z okazji rocznicy ślubu, walentynek, kolacji przy świecach itp. Chcąc uzyskać oczekiwany efekt wykonują oni swobodne upięcia, luźne sploty,  proste warkocze, różnych rozmiarów delikatne loki i  fale – lekkie, pełne uroku formy charakterystyczne dla fryzur romantycznych. Fantazyjne uczesania doskonale współgrają z subtelnymi dodatkami : opaskami do włosów, wstążkami wplecionymi w pojedyncze pasma, kwiatami wkomponowanymi w uformowany splot czy kok, różnych rozmiarów krwistoczerwonymi sercami wyraźnie podkreślającymi charakter stylizacji i oddającymi romantyczny nastrój.

Zapraszamy do obejrzenia galerii fryzur romantycznych stanowiącej zbiór uczesań walentynkowych, wieczorowych oraz ślubnych wykonanych przez adeptów fryzjerstwa naszej szkoły. Uczniowie klas: I TB, II TF, III TF, III TFN, I FW, III A oraz III AN w celu zaprezentowania całkowitej stylizacji fryzjerskiej przedstawiają każde uczesanie z różnych perspektyw: przodu, tyłu, lewego i prawego  profilu.