zs5n

1. na stroneW pierwszych dniach grudnia bieżącego roku wchodząc do  szkolnych pracowni fryzjerskich można było odnieść wrażenie, że  zegar  przyśpieszył, za niedługo wybije 24:00 i powitamy Nowy Rok 2022.

Taki wniosek każdy mógł wysnuć za sprawą działań uczniów klas: 3 TF oraz 3 TFN, którzy zainspirowani nieuchronnie zbliżającym się końcem roku, nocą sylwestrową i okresem zimowych balów tworzyli niezwykłe stylizacje przenosząc nas w baśniowy świat  pełen nieprzeciętnej urody postaci ze stosownie dobranymi fryzurami, makijażem i kreacjami wskazując  jednocześnie nowoczesne trendy panujące w modzie.

W kreacjach damskich – przeważały satynowe i koronkowe suknie w kolorach złota, srebra, czerwieni, zieleni i klasycznej czerni,  w stylizacjach fryzjerskich - dominowały włosy upięte w luźne koki, loki i fale oraz spójne kompozycje w formie fantazyjnych splotów i  warkoczy wzbogaconych o wielobarwne wstążki, kwiaty z dodatkiem brokatu, spinki zdobione piórami, opaski dekorowane cyrkoniami i kryształkami z makijażem adekwatnie dobranym do charakteru prezentowanych uczesań.

Panie: Sylwia Bator, Joanna Grzebień oraz Anna Krzysztyńska udzielały wsparcia merytorycznego adeptom fryzjerstwa podczas formowania niebanalnych fryzur. Uczniowie klas: 2TZ oraz 4TZ kształcący się w zawodzie technik fotografii i multimediów wykonali profesjonalne fotografie dokumentujące przebieg tworzenia uczesań oraz końcowe rezultaty.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia kolekcji mody karnawałowej oraz życzymy miłych wrażeń.