260238355 4561679860590143 1688045055184515308 n 4561679890590140W dniu 18 listopada 2021r. miał miejsce wernisaż wystawy pokonkursowej „Fotografowanie moją pasją”. Konkurs jest cykliczną imprezą organizowaną przez ODK Puchatek w dwóch tematach: 1.Natura i krajobraz i 2.Człowiek i różne przejawy jego życia. W drugim temacie nasza uczennica w zawodzie technik fotografii i multimediów Daria Burnat zdobyła Grand Prix (oraz pierwsze miejsce innym zdjęciem). Jej zdjęcie zachwyciło komisję, która jednogłośnie przyznała to wyróżnienie. Również prace innych naszych uczniów zostały zauważone: pierwsze miejsce zdobył Michał Niemiec, drugie miejsce – Karol Woźniak, wyróżnienie - Wiktoria Sypuła. Pozostali uczniowie, których zdjęcia zostały zakwalifikowane na wystawę pokonkursową to: Wiktoria Suwała, Liliana Żywicka i Joanna Bielecka. Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie uczą się w zawodzie technik fotografii i multimediów.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Tutaj możecie zobaczyć tylko kilka zdjęć, katalog i krótką relację z wernisażu, a ODK Puchatek (ul. Traugutta 9, Sanok) zaprasza na wystawę pokonkursową do 2 grudnia 2021r.