4 ps43 stycznia 2017r uczniowie naszej szkoły brali udział w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej zorganizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Sanoku. Zawody odbyły się
w pięknym Centrum Sportowo –Dydaktycznym tej uczelni. W turnieju uczestniczyło dziesięć drużyn
z Sanoka, Leska i Brzozowa. Po wygranych meczach z ZS3, Technikum Leśnym i ZS2 drużyna naszej szkoły została sklasyfikowana na piątym miejscu. Zespół Szkół nr5 reprezentowali: Marlena Hac kl. 3 TZ, Klaudia Gratkowska kl. 2 FW, Klaudia Zaleska kl. 2 FW, Patrycja Rutowicz kl. 2 TF, Karolina Chorążak kl. 1 FW, Wojciech Gnap kl. TGR, Łukasz Ćwiąkała kl. 2 A, Rafał Łasowski kl. 4 TB, Radosław Głuszkiewicz kl. 4 TB, Damian Kopczyk kl. 1 W, Dawid Starzak kl. 1 W i Jakub Wojtowicz kl. 1 W.