1 mikołajki 002Mikołajki to dzień, w którym obdarowujemy innych prezentami. 3 grudnia Święty Mikołaj wraz z Aniołami zawitał do Sanockiego Domu Dziecka. W rolę Mikołaja i aniołów wcielili się uczniowie z Zespołu Szkół nr 5 w Sanoku. Każdy wychowanek dostał paczkę z owocami i napojem dzięki przeprowadzonej szlachetnej szkolnej akcji ,,Mikołajkowa Paczka” oraz ciasta upieczone przez naszych uczniów z klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych pod opieką Pani Sabiny Dziuby, którym bardzo serdecznie chcemy podziękować dodały Aneta Zaleska i Renata Grześków opiekunki Samorządu Uczniowskiego.

Obdarowanie dzieci w tak szczególnym miejscu to dowód na to, że Mikołaj pamięta o każdym dziecku. Do zobaczenia za rok!!! HO HO HO!!!