21 DSC 0461W dniu 25 listopada br. odbył się w naszej szkole Wewnątrzszkolny Konkurs Fryzjerski, o temacie przewodnim „Fryzura karnawałowa”.

W zmaganiach udział brały uczennice z klasy II i III zasadniczej szkoły zawodowej o profilu fryzjerskim. Zawodniczki w ciągu 60 minut wykonywały fryzurę zgodną z tematem przewodnim konkursu.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała Komisja Sędziowska w składzie:

Przewodniczący Komisji – mgr Grażyna Węgrzyńska,

Członkowie Komisji – mgr Joanna Bondal,

mgr Wioletta Słowik,

pani Magdalena Piegdoń

Wyniki konkursu:

I miejsce – Anna Barzyk ( kl. III FM )

II miejsce – Natalia Pancerz ( kl. II F )

III miejsce – Karolina Kusz ( kl. III FM )

Wyróżnienie: Justyna Demkowicz (kl. II F )

Pozostałe uczestniczki: Dorota Stadnyk, Sylwia Franke, Sabina Rodzinka, Klaudia Tymińska, Aleksandra Wróbel

Wszystkie uczestniczki biorące udział w konkursie wykazały się dużą kreatywnością oraz wysokimi umiejętnościami fryzjerskimi.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.