DSC02387Dnia 7 października na sanockich Błoniach odbyła się powiatowa licealiada
w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali:  Patrycja Indyk kl. 1 Fm, Ola Kwolek kl. 1 Tf, Ewelina Klimkowicz kl. 1 Tf, Joanna Stachowicz kl.2 W, Karolina Szczepek kl. 2 Tf, Dominika Tymcio kl. 1 Tf, Wiktoria Witońska kl. 3 Tf, Wioletta Wołczańska kl. 2 W, Dominika Wójtowicz kl. 2 Tf, Daniel Gilner kl. 2 F, Artur Wnorowski kl. 1 Fm, Grzegorz Janiszewski kl. 2 W, Piotr Matuski kl. 2 W i Adrian Zarzycki kl. 2W.

Już tradycyjnie rewelacyjnie pobiegły dziewczęta. W pierwszej dziesiątce było aż 5 reprezentantek naszej szkoły. Dominika Tymcio była trzecia, a Joanna Stachowicz piąta i będą one reprezentować szkołę na zawodach wojewódzkich w Kolbuszowej.