DSC01570 Dnia 26 września 2014 po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków. Świętowanie różnorodności językowej oraz propagowanie znajomości języków obcych rozpoczęło się w roku 2001, ogłoszonym przez Radę Europy Europejskim Rokiem Języków. Od tamtej pory corocznie obchodzony jest Dzień Języków Europejskich w 47 krajach członkowskich Rady Europy.

Po raz trzeci uczniowie naszej szkoły świętowali Europejski Dzień Języków zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Sanoku. Podobnie jak

w roku ubiegłym prezentowaliśmy Francję i język francuski. Staraliśmy się pokazać piękno tego kraju, jego bogactwo kulturowe, niezwykły urok Paryża, świat mody oraz ciekawostki kuchni francuskiej.

W obchodach Europejskiego Dnia Języków wzięli udział uczniowie klas 2TZ oraz 2TF. Relację fotograficzną przygotowały uczennice: Karolina Szczepek oraz Dominika Wójtowicz z kl.2 Fototechnik.