Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich gimnazjalistów na dni otwarte w naszej szkole. Odbędą się one 28 i 29 kwietnia. W tym czasie będzie można zwiedzić wszystkie pracownie, w których będą się odbywały super zajęcia. W pracowni Żywienia i Usług Gastronomicznych będzie można wspólnie coś pysznego ugotować i pyszne "co nie co" spróbować. Gotować dla Was będą uczniowie klasy drugiej technikum. Chętni będą mieć możliwość obcięcia sobie włosów lub uczesania się w pracowni Usług Fryzjerskich. Uczeszą Was nasze uczennice pod czujnym okiem nauczycieli. Amatorzy fotografii również znajdą coś dla siebie. Nauczyciele udzielą instrukcji robienia profesjonalnych zdjęć, które będzie można otrzymać później mailem. Posiadamy obecnie dwie bardzo fajnie wyposażone pracownie dla klas o kierunku Fototechnik. Na parterze nauczyciele języków i turystyki zachęcać Was będą do skorzystania z kolejnej oferty naszej szkoły jaką jest kierunek Obsługa Turystyczna. Na koniec chętni wezmą udział w konkursie, w którym zwycięzca otrzyma nagrodę. Mamy nadzieję, że nasza prezentacja szkoły będzie się Wam podobała.

Wszystkich chętnych zobaczyć naszą szkołę, spotkać sie z nami i poznać ofertę kształcenia jeszcze raz zapraszamy.

Dyrekcja i organizatorzy,