21 marca br. odbył się szkolny etap konkursu wiedzy o funduszach europejskich, zoraganizowany przez Marszałka Województwa Podkarpackiego.
W konkursie wzięło udział 9 uczniów: Sylwia Czopor, Jowita Sitek, Julita Fałek, Mateusz Gołda i Adriana Stach z klasy II TR, Wioleta Kopij z klasy I F, Kamil Dziadzio z klasy II TUF, Przemysław Mindur z klasy III LWS oraz Karolina Klim z klasy I TZ.
Na wypełnienie testu uczniowie mieli 45 minut.

Najlepsze wyniki osiągnęli:

1 miejsce: Przemysław Minur
2 miejsce: Mateusz Gołda
3 miejsce: Julita Fałek i Jowita Sitek

Zwycięzca etapu szkolnego będzie reprezentował naszą szkołę w etapie wojewódzkim, który odbędzie się 9 kwietnia w Rzeszowie.

Przemkowi gratulujemy i życzymy powodzenia!