tygodnikW piątek 14 lutego br. uczniowie naszej szkoły, kształcący się na kierunku "technik organizacji reklamy", odwiedzili redakcję "Tygodnika Sanockiego", aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie zamieszczania reklam w prasie.
Młodzieżą fachowo zajęli się: specjalista ds. reklam, kierownik biura Pani Aneta Zarzycka oraz redaktor techniczny Pan Artur Kucharski.
Serdeczne przyjęcie i wyczerpujące informacje sprawiły, że uczniowie powrócili bardzo zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.
W najbliższym czasie uczniów odwiedzi w naszej szkole redaktor techniczny "Tygodnika Sanockiego", który pokaże młodzieży jak wygląda proces konstruowania i zamieszczania reklam w gazecie.