14 stycznia 2014 r. odbył się szkolny konkurs fryzjerski pod hasłem ,,Ślubne inspiracje’’. Uczestniczyły w nim uczennice kształcące się
w zawodzie technik usług fryzjerskich. Stworzyły one w ciągu niespełna 100 minutach niezwykłe fryzury wzbogacone o dodatkowe elementy: kolorystykę
i nietypowe dodatki fryzjerskie.

Komisja sędziowska miała trudny wybór, ponieważ poziom był bardzo wyrównany. Uczennice wykazały się dużą kreatywnością i nieprzeciętnymi umiejętnościami.

A oto wyniki konkursu:

I MIEJSCE – Adriana Wróbel, kl. IV TF

II MIEJSCE – Monika Śliwiak, kl. III TF

III MIEJSCE – Dorota Płocica, kl. IV TF

Pozostałe uczestniczki konkursu:

Marata Ciwoniuk – kl. II TF

Anna Czech – kl. IV TF

Justyna Komańska – kl. III TF

Dominika Wyżycka – kl. II TF

Dwie uczennice, spośród wyżej wymienionych, będą reprezentowały naszą szkołę w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim, który odbędzie się dnia 4 marca 2014 r. Wszyscy mamy nadzieję, że zdobędą one wysokie miejsca wykonując niebanalne fryzury.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!