unia

Zakończył się I etap rekrutacji do projektu

Europejski wymiar kształcenia zawodowego z kosmetologii i fryzjerstwa

numer 2012-1-PL1-LEO01-27196

realizowanego na zasadach Programu Leonardo da Vinci w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach działania 3.4.2 POKL w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku w okresie od 10 grudnia 2012 r. do 10 maja 2013 r. Lista zakwalifikowanych osób dostępna u koordynatora projektu i na tablicy ogłoszeń.

Wszyscy zakwalifikowani kandydaci wezmą udział w wewnątrzszkolnym konkursie fryzjerskim, który odbędzie się w dniu 19 grudnia 2012 r w Szkolnej Pracowni Fryzjerskiej o godzinie 12.00.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach

I. praktyczny- skala punktów od 1- 35 - czas wykonania 120 min.

II. teoretyczny- skala punktów od 1 – 15 - czas 15 min.

Maksymalna ilość punktów wynosi 50 .

Uczestnicy, którzy zdobędą 75% maksymalnej liczby punktów zostaną zakwalifikowani do udziału w projekcie Europejski wymiar kształcenia zawodowego z kosmetologii i fryzjerstwa w zaprzyjaźnionej szkole w Preszovie na Słowacji. Na liście rezerwowej znajdą się uczestnicy, którzy otrzymali 65% maksymalnej liczby punktów. Za udział w konkursach przedmiotowych z przedmiotów zawodowych w roku szkolnym 2011/2012 kandydat może otrzymać dodatkowo 3 punkty doliczane do punktów uzyskanych w konkursie wewnątrzszkolnym. W wypadku uzyskania jednakowej liczby punktów preferowani są uczniowie w trudnej sytuacji materialnej.

Ogłoszenie wyników konkursu , listy zakwalifikowanych do udziału w projekcie i listy rezerwowej - 20 grudnia 2012r.

Katarzyna Michalak