Dnia 29 kwietnia 2013r. odbyły się na Błoniach w ramach licealiady powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe. Drużyna dziewcząt naszej szkoły osiągnęła wielki sukces zajmując I miejsce.

W1Skład sztafety: Dominika Piegdoń kl. 1 Tf, Gabrysia Putyra kl. 2 Lp, Dominika Putyra kl. 2 Lp, Sabina Szul kl. 3 Lg, Justyna Gazdowicz kl.1 Tuf, Angelika Abratkiewicz kl. 2 Lp, Karolina Długosz kl. 1 Lws, Wiktoria Witońska kl. 1 Tf,
Elżbieta Żmuda kl. 2 Lp, Angelika Kocyłowska kl. 2 Lp,
Angelika Poliniewicz (rez) i Aneta Rużyło (rez).

Drużyna chłopców w składzie: Hubert Rużyło kl. 3 Lw, Damian Kurek kl. 2 Lp, Sebastian Bogacki kl. 2 Lp, Andrzej Baran kl. 1 W, Mateusz Gołda kl. 1 Tr, Daniel Lencio kl. 1 Tuf, Mateusz Piotrowski kl. 1 W, Dawid Klimkowicz kl. 1 Fm, Mateusz Krawiec kl. 1 Fm i Krystian Gamoń kl. 1 Tr zajęli VI miejsce.