61-P1310805qW dniu 29 kwietnia 2013 r. odbył się w Zespole Szkół nr 2 w Krośnie Wojewódzki Konkurs Fryzjerski o tytuł najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer, zorganizowany dla klas III zasadniczych szkół zawodowych. Hasłem przewodnim konkursu był: ,,Świat fauny i flory”.

Etap wojewódzki składał się z części teoretycznej i praktycznej. Część praktyczna odbywała się w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Udział w konkursie wzięli uczniowie wyłonieni w konkursach wewnątrzszkolnych następujących szkół:

Zespołu Szkół Nr 2 w Krośnie , Zespołu Szkół w Jaśle, Zespołu Szkół Nr 5 w Sanoku , Zespołu Szkół ZDZ w Rzeszowie, Zespołu Szkół w Przemyślu.

Uczestnicy turnieju tworzyli swoje fryzury na ,,żywych modelach’’. Wykazali się przy tym pełnym profesjonalizmem, tworząc fantazyjne kreacje, zgodnie z tematem konkursu. Powstały piękne, niebanalne uczesania, nawiązujące do świata fauny i flory.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice z klasy 3 FC :

Monika Tokarska, która zajęła w turnieju zaszczytne III miejsce oraz Sabina Okrzesik.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!