Na ostatnich zajęciach z przedmiotu "Ekonomia w praktyce", gościł w Zespole Szkół nr 5 w Sanoku, Pan Wojciech Pitura z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, współtwórca gry interaktywnej "Innowacyjne Przedsiębiorstwo Produkcyjne". W cotygodniowych zajęciach o tematyce ekonomicznej, bierze udział 11 uczniów z klasy II Lp, którzy w utworzonych przez siebie zespołach, rywalizują między sobą w wirtualnych przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją i sprzedażą rowerów. Uczniowie chętnie pracują na zajęciach, co wpływa na bardzo dobre wyniki w grze. Rywalizacja jest bardzo wyrównana i miejsca na podium ciągle się zmieniają. Obecnie najwyższą pozycję zajmuje trzyosobowy zespół w składzie: Marcin Gratkowski, Sebastian Bogacki i Patryk Stach, zaś tuż za nimi znajdują się: Daminika Putyra, Gabriela Putyra i Bartłomiej Woroszczak. Obecny na zajęciach Pan Wojciech Pitura pochwalił uczniów za zdobyte osiągnięcia oraz wyjaśnił wątpliwości związane z prowadzoną rozgrywką.

PICT5086

PICT5087