Uczniowie wykonujący ozdoby Cały grudzień był bardzo pracowity, od 04.12.2023 r., szkolna stołówka naszej szkoły, popołudniami stawała się miejscem pracy Świętego Mikołaja. Dzięki Stowarzyszenie Sanitas młodzież z Internatu wzięła udział w dwu bardzo dużych akcjach charytatywnych. Pierwsza to ANIOŁY dla chorych z ośrodka onkologicznego Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie, a druga to ROMSKI MIKOŁAJ dla dzieci z ubogich romskich domów. Wiemy, że choroba nie wybiera i może dotknąć każdego niezależnie od wieku i zawsze jest przykrą niespodzianką. Anioły, które mieliśmy przyjemność pakować, miały przypomnieć, że w trudnych chwilach nie jest się samemu. Niektórzy zadawali sobie pytanie "dlaczego ROMSKI MIKOŁAJ", bo wszystkie dzieci niezależnie od narodowości mają prawo do chwili szczęścia, tak samo płaczą i śmieją się jak my, z tą różnicą, że ze względu na miejsce w którym żyją, częściej doświadczają smutku. Mieliśmy ogromną przyjemność wspólnej pracy i satysfakcję z możliwości zrobienia dobrych rzeczy.