Europejskie szkolenia nauczycieli – Włochy.

10 lipca 2023r. rozpoczął się kolejny kurs w ramach programu Erasmus +.

W kursie tym biorą udział nasi nauczyciele: Anna Krzysztyńska, Bożena Prodziewicz, Wioletta Słowik i Witold Wasyliszyn, którzy są uczestnikami
w projekcie Erasmus +, nr umowy: 2022-1-PL01-KA121-SCH-000064635 w akcji KA121-SCH. W czasie dwóch tygodni kursu poznają oni podstawy języka włoskiego, a także kulturę tego kraju przez różnorodne zajęcia, nawet z gotowania. Będą mogli też zwiedzić Florencję, w której odbywają się zajęcia i poznać uczestników kursu z innych krajów: z Niemiec, Hiszpanii i Irlandii. Zajęcia w EuropassTeacherAcademy –EuropassItalian Language School prowadzi Włoch, nauczyciel języka włoskiego, którego na zdjęciu możecie zobaczyć przy pracy oraz jego dzieło, a sami zgadnijcie: kogo przedstawia? Nasi nauczyciele pozdrawiają bardzo, bardzo gorąco!