Rozpoczęcie - godz. 08.50

BOISKO TARTANOWE
Turniej piłki siatkowej.
Turniej kwadranta.
Gry i zabawy rekreacyjne ( celność rzutów do kosza, skoki na dużej skakance indywidualne i drużynowe, hula hop, picigin).

SALA GIMNASTYCZNA
Turniej futsalu drużyn 4-osobowych.
SIŁOWNIA
Wyciskanie sztangi leżąc.
Siłowanie na rękę.

Bardzo prosimy wychowawców klas: 3TB, 3 TF, 3 A, 3 W, 2 A, 2 FW, 2 TB, 2 TZ, 1 TZ, 1 TB, 1 TF, 1A i 1 FW
o wytypowanie drużyn reprezentujących klasę.

Zapraszamy do udziału i kibicowania wszystkich nauczycieli i uczniów, którzy mają lekcje w godzinach rozgrywek sportowych.
W dniu 01.06.2023 pierwsze 2 lekcje odbywają się zgodnie z planem. Po zakończeniu rozgrywek uczniowie wracają
na zajęcia lekcyjne.