Dni otwarte zs5

Serdecznie zapraszamy młodzież klas ósmych na Dni Otwarte w naszej Szkole, które odbędą się w dniach 26-27 kwietnia 2023 r.

Celem spotkania jest zapoznanie z ofertą edukacyjną na nowy rok szkolny 2023/2024 oraz bazą lokalową szkoły.

Spotkanie odbędzie się dwóch turach:

·        I tura 8. 30 – 11.00

·        II tura 11. 30 – 14.00

W programie:

•  prezentacja oferty i bazy dydaktycznej szkoły
  •  prezentacja bazy lokalowej Internatu przy ZS5
  • spotkanie z Samorządem Uczniowskim, możliwość porozmawiania z uczniami
  • prezentacja możliwości bezpłatnych wyjazdów na praktyki zagraniczne w ramach programów unijnych
  • oferta zajęć pozalekcyjnych.

Zapraszamy chętnych uczniów wraz z opiekunami, rodziców z dziećmi, grupy indywidualne młodzieży z pisemną zgodą od rodziców.

Na zgłoszenia czekamy pod numerem telefonu 13 46 323 85 do dnia 24 kwietnia.

Do zobaczenia :)