• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
   
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images//internat/kino

Warning: imagejpeg(/home/karpaty24tv/ftp/zs5sanok.pl/cache/jw_sig/jw_sig_cache_55fac60ed3_1.jpg): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/karpaty24tv/ftp/zs5sanok.pl/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/helper.php on line 135


Dyskutowaliśmy-  iść, czy nie iść ? Doszliśmy jednak do wniosku, że zawsze lepiej widzieć i wiedzieć niż potem żałować. W poniedziałek po szkole 17 października poszliśmy na głośny ,,Wołyń’’ Wojciecha Smarzowskiego.

Młodzież bezpośrednio po filmie nie chciała rozmawiać.

Mnie jako wychowawcę cieszy jednak fakt, że młodzi ludzie zainicjowali to wyjście do kina.

Co ich "pchało" na ten film?

Zdawkowe zdanie na plakacie ,, O miłości w nieludzkich czasach ”, nazwisko reżysera Wojtka Smarzowskiego pochodzącego z tych stron, bo z Korczyny pod Krosnem. Czy w końcu pytanie o tożsamość ,o relacje międzyludzkie i kwestie narodowościowe na naszych terenach na przykładzie Wołynia.

W każdym razie młodzież widziała ten trudny obraz i może to skłoni ich do refleksji aby cieszyć się z tego co mają i w jakim świecie żyją.

{gallery}/internat/kino{/gallery}

 

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku