Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/szkola_pliki_2021_22/_spotkanie_młodzieży_internatu_z_Seniorami.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/szkola_pliki_2021_22/_spotkanie_młodzieży_internatu_z_Seniorami

DSC 0206Dnia 5 pażdziernika odbyło się spotkanie młodzieży internatu z Seniorami  uczestnikami warsztatów w DPS Caritas przy szarlotce. Spotkanie miało formę wzajemnej integracji. Seniorzy opowiadali o swoim życiu, wspomnieniach z przeszłości i o tym jak obecnie wygląda ich codzienność. Mówili o rzeczach ważnych dla siebie, udzielili także kilku wskazówek  dla młodszego pokolenia. Nie zabrakło chwili wzruszeń. Atmosfera spotkania była bardzo miła i przyjemna.

Na zakończenie panie seniorki poczęstowały młodzież szarlotką, upieczoną przez uczennice naszej szkoły pod opieką pani Kariny Bieganowskiej. Na pamiątkę spotkania Seniorzy otrzymali upominki.
Małgorzata Hnat
 Katarzyna Grzebień
 {gallery}szkola_pliki_2021_22/_spotkanie_młodzieży_internatu_z_Seniorami{/gallery}