×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /images/images/szkola_pliki_2018_19/konk_ir.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/images/szkola_pliki_2018_19/konk_ir

nagrodyKonkurs wiedzy o Irlandii w ramach projektu POWERSE-2017-1-PL01-KA101-037673 został rozstrzygnięty. 13 uczniów naszej szkoły rywalizowało o nagrody konkursowe rozwiązując 6.06.2019 quiz przygotowany w formularzu google. Uczniowie wykazali się szczegółową wiedzą na temat historii, geografii i kultury szmaragdowej wyspy. Pierwsze trzy miejsca zajęli: Kinga Trojnar – kl. 1TF, Anna Trznadel – klasa 1 TF oraz Maciej Pasławski – kl. 1 TBG.

Gratulujemy Laureatom i Wszystkim Uczestnikom oraz życzymy entuzjazmu i dalszych sukcesów w rozwijaniu wiedzy o krajach europejskich.

 {gallery}images/szkola_pliki_2018_19/konk_ir{/gallery}

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku