• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
   
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/szkola_pliki_2018_19/8_marca_dps

Warning: imagejpeg(/home/karpaty24tv/ftp/zs5sanok.pl/cache/jw_sig/jw_sig_cache_532b90e6ed_1.jpg): failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/karpaty24tv/ftp/zs5sanok.pl/plugins/content/jw_sig/jw_sig/includes/helper.php on line 135

18 marca 2019 roku uczennice naszej szkoły pod opieką nauczyciela praktycznej nauki zawodu Pani Danuty Kwiecień i Pedagoga szkolnego zrobiły niespodziankę mieszankom Domu Pomocy Społecznej Caritas w Sanoku. Z okazji Dnia Kobiet  wykonały piękne fryzury pensjonariuszkom  DPS-u i spowodowały , że kobiety poczuły się piękne. Udało się także niektórym panom.

Warto było zorganizować takie wyjazdowe zajęcia. Mijałyśmy możliwość zobaczyć jak ważna dla każdej kobiety niezależnie od sytuacji i wieku jest dbałość o urodę i jak to podnosi jej poczucie wartości.

 {gallery}szkola_pliki_2018_19/8_marca_dps{/gallery}

   
   
© Zespół Szkół nr 5 w Sanoku